Schematy Caleffi Z One Zsr10 Series

The Caleffi Z-ONE ZSR10 Series is a range of reliable, high-performance pressure and temperature control valves. Designed for use in commercial and industrial systems, the ZSR10 Series provides precise regulation of pressure and temperature, as well as superior protection against system overpressure. The ZSR10 Series is built with a stainless steel construction and a state-of-the-art design, making it suitable for both water and glycol systems. The valves feature a single-piece design, which allows for easy installation and maintenance. Additionally, the valves come with adjustable pressure settings and a built-in safety valve to ensure optimal performance. The Caleffi Z-ONE ZSR10 Series is an ideal choice for a variety of applications, including hot water heating, chilled water cooling, and cooling tower systems.

Ostatnia aktualizacja: Schematy Caleffi Z One Zsr10 Series

Instrukcje poszczególnych urządzeń można łatwo pobrać korzystając z wyszukiwarki dokumentacji technicznej

Przejdź do wyszukiwarki

Linki do instrukcji są również dostępne w danych technicznych urządzenia w zakładce "Produkty".

Po tym, gdy platforma nc+ zaoferowała swoim abonentom najnowsze dekodery 4K UltraBOX+, a wcześniej platforma Cyfrowy Polsat Evoboxa PVR, nagle wzrosło zainteresowanie konwerterami Unicable/SCR oraz najnowszymi rozwiązaniami instalacji antenowych od SCR po Wideband. To wszystko zmienia sytuację indywidualnych instalacji domowych i małych, zbiorczych instalacji antenowych.

Okazuje się, że w niepamięć odchodzą klasyczne multiswitche i konwertery Quatro. Nawet tu dotarła bitowa (cyfrowa) technologia przekazywania sygnału z konwertera na antenie do głowicy tunera/dekodera, który tak naprawdę nie jest już tylko jednogłowicowy, ale umożliwia nagranie czegoś z trzech kanałów i oglądanie czwartego na żywo. Ten temat będziemy jeszcze rozwijać w kolejnych artykułach, bo tu możliwości jest tak dużo, że nawet doświadczeni instalatorzy tv-sat mogą mieć kłopoty, a co dopiero zwykli użytkownicy najnowszych dekoderów nc+ czy Cyfrowego Polsatu, nie mówiąc o możliwościach tunerów Linux.

Trzeba przemyśleć rodzaj zastosowanego konwertera Unicable, bo jest ich tak dużo, że jest z tym zamieszanie dla kogoś nieobeznanego z techniką antenową. Do tego oznaczenia producentów/dostawców wcale tego nie ułatwiają, bo Inverto Unicable Quad to tak naprawdę 1 wyjście SCR i tylko 2 wyjścia Legacy (standardowe) i tu można się pomylić! Ten konwerter powinien tak naprawdę nazywać się Unicable Legacy Twin.
Przypomnijmy, że konwerter Unicable (I) ogólnie jednym kablem i przełącznikami może obsłużyć więcej dekoderów (zwykle 4 głowice w 1-4 odbiornikach), ale pod warunkiem, że te w menu mają pełne ustawienie takiej opcji, bo z tym jest różnie.

Według mnie powinno się je podzielić następująco:

 • Unicable (I) Legacy Single – zwykle jest jedno wyjście SCR i drugie standardowe Legacy. Pierwsze obsłuży odbiornik/dekoder z Unicable, a drugie wyjście standardowy dekoder bez obsługi Unicable w menu.
 • Unicable (I) Legacy Twin – wtedy jest jedno wyjście SCR i dwa wyjścia stanardowe LNB Universal dla zwykłych dekoderów/odbiorników satelitarnych (bez SCR).
 • Unicable (I) Legacy Triple (taka nazwa nie jest jeszcze stosowana), gdzie jest 1 wyjście SCR i aż 3 wyjścia Legacy (LNB Universal) dla standardowych tunerów. Taki konwerter produkuje firma GT-Sat.
 • Unicable II (Single) vel dCSS – daje możliwość dostarczenia sygnału satelitarnego do 32 odbiorników satelitarnych podłączonych za pośrednictwem pojedynczego kabla koncentrycznego (szeregowo).

Konwerter z 1 wyjściem SCR dCSS (nie ma wcale wyjścia Legacy, może mieć 1-2 wejścia DVB-T) pracuje w 2 standardach:

 • Unicable I – EN50494 – 8 kanałów,
 • Unicable II – EN50607 – do 32 kanałów.
 • 4. Co z odbiorem DVB-T instalacji z konwerterem Unicable?

  Zawsze można do takiej instalacji podłączyć sygnał telewizji naziemnej DVB-T, najlepiej przez jakiś wzmacniacz SAT + TV przed wejściem na rozgałęźnik sygnału do poszczególnych tunerów. Są też multiswitche Unicable II, np. firmy Johansson czy Terra, które pozwalają na włączenie w tor sygnału DVB-T. Dobrze pokazuje to instalacja firmy Televes. Są też LNB GT-SAT z 1 lub 2 wejściami DVB-T.

  Schemat instalacji na przykładzie urządzeń firmy Televes

  5. Unicable I czy Unicable II? Czym to się różni?

  Zaletą instalacji Unicable jest szeregowe podłączenie pojedynczym kablem koncentrycznym, co czasami bywa problemem. Najpierw był standard Unicable I, który pozwalał na wybór tylko 4 lub 8 kanałów (częstotliwości).

  Konwerter Unicable II (dCSS – Digital Channel System Stacking), np. firm Inverto, Global Invacom, Televespozwala na dostarczenie jednym kablem sygnału satelitarnego do 32 tunerów (nie jest tu ważne, w ilu odbiornikach czy dekoderach te tunery są zainstalowane jako głowice). Taki konwerter pracuje w dwóch standardach: Unicable I lub Unicable II. Tego typu konwerter jest programowalny.

  Parametry (24 lub 32 częstotliwości), na jakich ma pracować, ustawiane są za pomocą oprogramowania, które za pośrednictwem programatora (miernika) zarządza urządzeniem. Można w miarę potrzeb konfigurować kanały pracy konwertera, o ile odbiornik to toleruje.

  Przykładowo konwerter Inverto 5278 współpracuje z odbiornikami Evobox Cyfrowego Polsatu, umożliwiając pełne wykorzystanie możliwości dekodera. Wówczas odbiornik korzysta z 8 kanałów pracy. Przed podłączeniem konwertera do instalacji musi być skonfigurowany do pracy z konkretnymi urządzeniami. Współpraca z odbiornikiem Cyfrowego Polsatu również tego wymaga. Ten sam konwerter Inverto współpracuje także z odbiornikiem 4K UltraBOX plarformy nc+.

  Zakres częstotliwości wejściowych SCR/Legacy: 10, 7 – 12, 75 GHz.
  Wykorzystywane kanały SCR dla Unicable (I): 1210 MHz, 1420 MHz, 1680 MHz, 2040 MHz.

  6. Na czym polega działanie konwertera Unicable?

  Zwykle konwerter Unicable w komplecie z rozgałęźnikiem pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję sygnału zwykle do czterech odbiorników z Unicable (I). Odbiorniki pracują w pełni niezależnie. Warunkiem jest posiadanie przez nich funkcji Unicable, która polega na wykorzystaniu do transmisji sygnału 4 częstotliwości. Czasami te częstotliwości mogą być inne lub można je ustawiać w tunerze.

  UWAGA!
  W zestawie z LNB czasami jest podwójny rozgałęźnik x2. Jednak aby wykorzystać wszystkie kanały należy dokupić rozgałęźnik x4 (5-2400 MHz) oznaczony ALL PORT POWER PASS (wszystkie porty muszą przepuszczać napięcie stałe).

  Znaki towarowe Unicable i Unicable II zostały zarejestrowane przez FTA Communications Technologies z Luksemburga, właściciela marki Inverto.

  7. Czy można samodzielnie zbudować instalację z Unicable?

  Jak najbardziej można, tylko trzeba dobrze doinformować się, jak to dobrze zaplanować, aby nie popełnić błędu, szczególnie gdy trzeba połączyć kilka dekoderów dwóch różnych platform albo kilka już istniejących dekoderów jednej platformy, ale z tzw. Multiroom, bo bywają z tym pewne ograniczenia lub problemy wynikające z oprogramowania dekoderów platform. Najbardziej uniwersalnie zachowują się tu niezależne odbiorniki na Linuksie, ale wtedy dla płatnej telewizji trzeba korzystać z modułów CAM CI+ platform.

  8. Jak zamienić instalację tradycyjną na Unicable?

  Zależy jaka instalacja kablowa i sama antena jest już zamontowana, bo to jest najbardziej istotne. Czasami to może się nie opłacać. Jeśli jednak jest poważniejszy problem w zainstalowanych w ścianach pojedynczych kablach koncentrycznych, to szeregowa instalacja Unicable wręcz może wybawić domowników przed brutalnym pruciem ściany, bo brakuje kabli dla dekodera Twin PVR, który mógłby niezależnie nagrywać, ale przy standardowej instalacji na jednym kablu nie uda się nagrać programu z innego kanału niż z tego, który się ogląda. Przy mądrym rozrysowaniu samej instalacji, może się okazać, że Unicable to wybawienie.

  9. Jakie są podstawowe problemy instalacyjne przy Unicable?

  Na pewno problemem jest niewiedza użytkownika czy instalatora, jakie dekodery/odbiorniki można zastosować i w jakiej konfiguracji z konwerterami Unicable/SCR. Sytuacja się komplikuje, gdy użytkownik nie umie lub nie ma w jaki sposób ustawić czy zaprogramować urządzeń w instalacji. Stopniowo będziemy starać się informować o problemach, poniekąd zmuszając platformy nc+ i Cyfrowy Polsat do drobnych zmian w oprogramowaniu dekoderów.

  10. Czy istnieje konwerter Unicable Monoblock?

  Na razie nie udało się wyprodukować czy też wymyślić konwertera Unicable Monoblock, choć kto wie, co przyniesie przyszłość. Może być problem z obciążeniem prądowym, ale może jakiemuś producentowi się to uda. Na razie to pewnego rodzaju porażka dla konkurencji Eutelsatu w Polsce, bo przy chęci zastosowania Unicable LNB oglądanie kanałów z pozycji 19, 2°E lub innej poza 13°E nie bardzo będzie możliwe. Inna sprawa, że dekodery platform w ogóle nie wspierają przełączania satelitów przy użyciu Unicable, więc i tak nie pozwolą na oglądanie czegokolwiek poza Hot Birdem. Aby skorzystać z innych pozycji satelitarnych można pozostać przy klasycznej instalacji opartej o konwerter Quatro/Quad/Octo i ew. multiswitch. Można zastosować konwertery Wideband.

  Rejestracja
  • News
  1. Elementy do instalacji centralnego ogrzewania

   • Membranowy zawór bezpieczeństwa

    • 527 EST Zawór bezpieczeństwa. Przyłącza z gwintem wewnętrznym

   • Lejek kolankowy do zaworów bezpieczeństwa

    • 5521 Lejek kolankowy

    • 5520 Lejek prosty

    • 5520 Lejek wykonanie "specjalne"

    • Zawory bezpieczeństwa

     • 311 Zawór bezpieczeństwa. com/poland/pl/catalogue/zawor-bezpieczenstwa-przylacza-z-gwintem-zewnetrznym-i-wewnetrznym-312425">

      312 Zawór bezpieczeństwa. Przyłącza z gwintem zewnętrznym i wewnętrznym

     • 313 Zawór bezpieczeństwa. Przyłącza z gwintem wewnętrznym i manometrem

     • 314 Zawór bezpieczeństwa. Przyłącza z gwintem zewnętrznym i wewnętrznym z manometrem

     • 311 Zawór bezpieczeństwa. com/poland/pl/catalogue/zawor-bezpieczenstwa-przylacza-z-gwintem-wewnetrznym-z-mozliwoscia-przylaczenia-0">

      313 Zawór bezpieczeństwa. Przyłącza z gwintem wewnętrznym z możliwością przyłączenia manometru

     • 5121 Zawór bezpieczeństwa. com/poland/pl/catalogue/zawor-bezpieczenstwa-przylacza-z-gwintem-wewnetrznym-532042">

      5320 Zawór bezpieczeństwa. com/poland/pl/catalogue/zawor-bezpieczenstwa-przylacza-z-gwintem-wewnetrznym-z-manometrem-532142">

      5321 Zawór bezpieczeństwa. Przyłącza z gwintem wewnętrznym z manometrem

     • 5322 Zawór bezpieczeństwa. com/poland/pl/catalogue/zawor-bezpieczenstwa-przylacza-z-gwintem-zewnetrznym-i-wewnetrznym-532742">

      5327 Zawór bezpieczeństwa. com/poland/pl/catalogue/zawor-bezpieczenstwa-przylacza-z-gwintem-wewnetrznym-34-530525">

      530 Zawór bezpieczeństwa. Przyłącza z gwintem wewnętrznym, 3/4″

     • 530 Zawór bezpieczeństwa. Przyłącza z gwintem wewnętrznym, 1″ - 1 1/4″

     • 531 Zawór bezpieczeństwa. Przyłącza z gwintem wewnętrznym, 1/2″ - 3/4″

     • 531 Zawór bezpieczeństwa. com/poland/pl/catalogue/zawor-bezpieczenstwa-przylacza-z-gwintem-wewnetrznym-12-513415">

      513 Zawór bezpieczeństwa. Przyłącza z gwintem wewnętrznym, 1/2″

     • 513 Zawór bezpieczeństwa. Przyłącza z gwintem wewnętrznym, 1″ i 1 1/4″

     • 514 Zawór bezpieczeństwa. com/poland/pl/catalogue/zawor-bezpieczenstwa-korpus-wykonany-ze-stopu-odpornego-na-odcynkowanie-dla-instalacji-cwu">

      312 Zawór bezpieczeństwa. Korpus wykonany ze stopu odpornego na odcynkowanie. Dla instalacji CWU.

     • Zawór bezpieczeństwa temperaturowo-ciśnieniowy

      • 309 Zawór bezpieczeństwa temperaturowo-ciśnieniowy

      • 309 Zawór bezpieczeństwa temperaturowo-ciśnieniowy. Dla systemów o ciśnieniu znamionowym wynoszącym 400 kPa

      • Zawory odcinające paliwo

       • 541 Zawór odcinający paliwo. com/poland/pl/catalogue/zawor-odcinajacy-paliwo-przylacza-kolnierzowe-541600">

        541 Zawór odcinający paliwo. Przyłącza kołnierzowe

       • 541 Zawór odcinający paliwo do zastosowań wysokociśnieniowych. com/poland/pl/catalogue/zawor-odcinajacy-paliwo-wykonany-z-aluminium-540040">

        540 Zawór odcinający paliwo. Wykonany z aluminium

       • 540 Zawór odcinający paliwo. Wykonany z aluminium. com/poland/pl/catalogue/zawory-upustowe-bezpieczenstwa-termicznego" rel="nofollow">

        Zawory upustowe bezpieczeństwa termicznego

        • 542 Zawór upustowy bezpieczeństwa termicznego z działaniem awaryjnym

        • 543 Zawór upustowy bezpieczeństwa termicznego, z podwójnym czujnikiem bezpieczeństwa

        • 544 Zawór upustowy bezpieczeństwa termicznego z działaniem pozytywnym z automatycznym dopełnianiem

        • Regulator ciągu kominowego

         • 529 Regulator ciągu kominowego

         • Zawory kulowe z wbudowanym zaworem zwrotnym, BALLSTOP

          • 327 BALLSTOP - Zawór kulowy z wbudowanym zaworem zwrotnym do instalacji grzewczych

          • Zawór zwrotny zapobiegający cyrkulacji

           • 510 Zawór zwrotny zapobiegający cyrkulacji grawitacyjnej

           • Zawór upustowo-różnicowy

            • 519 Regulowany zawór upustowo- różnicowy ze skalą, wersja prosta

            • 519 Zawór różnicowo-upustowy

            • Zwężka do pomiaru natężenia przepływu

             • 683 Urządzenie do pomiaru przepływu. com/poland/pl/catalogue/urzadzenie-do-pomiaru-przeplywu-przylacza-kolnierzowe-683030">

              683 Urządzenie do pomiaru przepływu. com/poland/pl/catalogue/zawor-spustowy" rel="nofollow">

              Zawór spustowy

              • 538 Zawór spustowy z króćcem do węża

              • 538 Zawór spustowy z króćcem do węża i zamknięciem

              • Separatory powietrza

               • 547 Separator powietrza

               • 547 Separator powietrza. Wykonany ze stali. com/poland/pl/catalogue/zestaw-podlaczeniowy-do-instalacji-grzewczych" rel="nofollow">

                Zestaw podłączeniowy do instalacji grzewczych

                • 336 Zestaw podłączeniowy do instalacji grzewczych

                • 336 Zestaw podłączeniowy do instalacji grzewczych

                • Przewód do napełniania kotła, ROBOFIL

                 • 3006 ROBOFIL - Przewód do napełniania kotła

                 • Grupa bezpieczeństwa

                  • 302 Grupa bezpieczeństwa

                  • Automatyczne zawory napełniania

                   • 553 Automatyczny zawór do napełniania instalacji, z możliwością przyłączenia manometru lub manometrem. com/poland/pl/catalogue/automatyczny-zawor-do-napelniania-instalacji-z-mozliwoscia-przylaczenia-manometru-lub-0">

                    553 Automatyczny zawór do napełniania instalacji z możliwością przyłączenia manometru lub manometrem. com/poland/pl/catalogue/automatyczny-zawor-do-napelniania-instalacji-z-mozliwoscia-przylaczenia-manometru-lub-1">

                    554 Automatyczny zawór do napełniania instalacji z możliwością przyłączenia manometru lub manometrem

                   • 573001 Automatyczny zestaw do napełniania instalacji z zaworem antyskażeniowym typu CA i zaworem odcinającym

                   • 574001 Automatyczny zestaw do napełniania instalacji z zaworem antyskażeniowym typu BA, filtrem skośnym i zaworem odcinającym

                   • 553 Automatyczny zawór do napełniania instalacji, z króćcem do węża, z możliwością przyłączenia manometru lub manometrem

                   • 580 Automatyczna grupa do uzdatniania wody

                   • 580 Automatyczny zestaw do napełniania instalacji zgodny z EN 1717 z zaworem antyskażeniowym typu BA

                   • 580 Automatyczny zestaw do napełniania instalacji zgodny z EN 1717 z zaworem antyskażeniowym typu BA

                   • F0001298 Złączka połączeniowa z luźną nakrętką

                   • Czujniki przepływu

                    • 315 Elektromagnetyczny czujnik przepływu

                    • 626 Czujnik przepływu z dodatkowym zestawem blaszek. Do rur 1″ do 8″

                    • Szybkozłącza do podłączenia naczynia wzbiorczego

                     • 558 Szybkozłącze do podłączenia naczynia wzbiorczego

                     • 558 Szybkozłącze do podłączenia naczynia wzbiorczego z zaworem spustowym

                     • 5580 Szybkozłącze do podłączenia naczynia wzbiorczego z zaworem spustowym i zaworem kulowym

                     • Kurek manometryczny i pętla ograniczająca uderzenie hydrauliczne

                      • 690 Zawór trójdrożny do manometrów INAIL

                      • 691 Pętla ograniczająca uderzenie hydrauliczne

                      • Termostaty i wyłączniki bezpieczeństwa

                       • 621 Termostat przylgowy, regulowany

                       • 622 Termostat z sondą zanurzeniową

                       • 623 Termostat podwójnego działania z sondą zanurzeniową

                       • 624 Termostat bezpieczeństwa z sondą zanurzeniową z ręcznym odblokowaniem. com/poland/pl/catalogue/cisnieniowy-wylacznik-bezpieczenstwa-z-recznym-odblokowaniem-625000">

                        625 Ciśnieniowy wyłącznik bezpieczeństwa z ręcznym odblokowaniem

                       • 625 Ciśnieniowy wyłącznik bezpieczeństwa z ręcznym odblokowaniem

                       • 625 Ciśnieniowy wyłącznik bezpieczeństwa

                       • 613 Wyłącznik pływakowy

                       • Termometry i manometry

                        • 692 Termometr cieczowy z tuleją zanurzeniową

                        • 693 Termometr cieczowy

                        • 694 Tuleja zanurzeniowa do termometru INAIL

                        • 557 Manometr

                        • 503 Termometr/manometr. Przyłącze środkowe, tylne 1/2"

                        • 503 Termometr/manometr. Przyłącze dolne 1/2"

                        • 5560 Manometr do próby ciśnienia naczyń wzbiorczych

                        • 688 Termometr. Przyłącze środkowe, tylne 1/2″

                        • 688 Termometr. Przyłącze dolne 1/2″

                        • 687 Termometr do instalacji chłodniczych. com/poland/pl/catalogue/termometr-do-instalacji-chlodniczych-przylacze-dolne-12-687110">

                         687 Termometr do instalacji chłodniczych. com/poland/pl/catalogue/manometr-przylacze-dolne-38-689010">

                         689 Manometr. Przyłącze dolne 3/8″

                        • Sprzęgła hydrauliczne

                         • 548 Sprzęgło hydrauliczne

                         • 548 Sprzęgło hydrauliczne. com/poland/pl/catalogue/sprzeglo-hydrauliczne-z-wstepnie-uformowana-izolacja-przylacza-kolnierzowe-548052">

                          548 Sprzęgło hydrauliczne z wstępnie uformowaną izolacją. com/poland/pl/catalogue/sprzeglo-hydrauliczne-przylacza-kolnierzowe-548050">

                          548 Sprzęgło hydrauliczne. com/poland/pl/catalogue/urzadzenie-wielofunkcyjne-sep4" rel="nofollow">

                          Urządzenie wielofunkcyjne, SEP4

                          • 5495 SEP4 Urządzenie wielofunkcyjne, SEP4

                          • Rozdzielacze ze sprzęgłem hydraulicznym, SEPCOLL

                           • 559 SEPCOLL 2+2 Rozdzielacz ze sprzęgłem hydraulicznym do instalacji grzewczych

                           • 559 SEPCOLL 3+1 Rozdzielacz ze sprzęgłem hydraulicznym do instalacji grzewczych

                           • 559 SEPCOLL 2+1 Rozdzielacz ze sprzęgłem hydraulicznym do instalacji grzewczych

                           • 559 SEPCOLL 2 Rozdzielacz ze sprzęgłem hydraulicznym do instalacji grzewczych i chłodniczych

                           • 559 Para korków z uszczelkami do nieużywanych wyjść

                           • 559 SEPCOLL 2 - Rozdzielacz ze sprzęgłem hydraulicznym do instalacji grzewczych i chłodniczych. com/poland/pl/catalogue/sepcoll-31-rozdzielacz-ze-sprzeglem-hydraulicznym-do-instalacji-grzewczych-i-chlodniczych">

                            559 SEPCOLL 3+1 - Rozdzielacz ze sprzęgłem hydraulicznym do instalacji grzewczych i chłodniczych. com/poland/pl/catalogue/element-magnetyczny-dla-rozdzielaczy-serii-sepcoll-559003">

                            559 Element magnetyczny dla rozdzielaczy serii SEPCOLL

                           • 559 Para złączek z uszczelkami. Dla serii 550 i 559. com/poland/pl/catalogue/rozdzielacze-do-instalacji-centralnego-ogrzewania-dn-25" rel="nofollow">

                            Rozdzielacze do instalacji centralnego ogrzewania DN 25

                            • 550 Sprzęgło hydrauliczne dla instalacji grzewczych. Korpus ze stali. Z izolacją

                            • 550 2 Rozdzielacz do instalacji grzewczych. Z izolacją

                            • 550 3 Rozdzielacz do instalacji grzewczych. com/poland/pl/catalogue/rozdzielacz-do-instalacji-grzewczych-korpus-ze-stali-z-izolacja-550240">

                             550 4 Rozdzielacz do instalacji grzewczych. com/poland/pl/catalogue/rozdzielacz-do-instalacji-grzewczych-korpus-ze-stali-z-izolacja-550221">

                             550 2+1 Rozdzielacz do instalacji grzewczych. com/poland/pl/catalogue/rozdzielacze-do-instalacji-centralnego-ogrzewania-dn-32" rel="nofollow">

                             Rozdzielacze do instalacji centralnego ogrzewania DN 32

                             • 550 Sprzęgło hydrauliczne dla instalacji grzewczych. com/poland/pl/catalogue/rozdzielacz-do-instalacji-grzewczych-korpus-ze-stali-z-izolacja-550320">

                              550 2 Rozdzielacz do instalacji grzewczych. com/poland/pl/catalogue/rozdzielacz-do-instalacji-grzewczych-550330">

                              550 3 Rozdzielacz do instalacji grzewczych

                             • 550 4 Rozdzielacz do instalacji grzewczych

                             • Rozdzielacze do instalacji centralnego ogrzewania

                              • 550 Zestaw podłączeń dla rozdzielaczy

                              • 550 2 Rozdzielacz do instalacji grzewczych i chłodniczych

                              • 550 3 Rozdzielacz do instalacji grzewczych i chłodniczych

                              • 550 4 Rozdzielacz do instalacji grzewczych i chłodniczych

                              • 550 2+1 Rozdzielacz do instalacji grzewczych i chłodniczych

                              • 550 3+1 Rozdzielacz do instalacji grzewczych i chłodniczych

                              • CBN550 Izolacja do rozdzielaczy do instalacji centralnego ogrzewania serii 550. com/poland/pl/catalogue/grupa-pompowa" rel="nofollow">

                               Grupa pompowa

                               • 165 Grupa pompowa dla instalacji grzewczych. Izolowana

                               • 165 Grupa pompowa dla instalacji grzewczych i klimatyzacyjnych

                               • 165 Grupa pompowa dla instalacji grzewczych i klimatyzacyjnych. Izolowana. DN 32

                               • 165 Grupa pompowa dla instalacji grzewczych. com/poland/pl/catalogue/grupa-pompowa-z-termostatycznym-zaworem-mieszajacym" rel="nofollow">

                                Grupa pompowa z termostatycznym zaworem mieszającym

                                • 166 Grupa pompowa z termostatycznym zaworem mieszającym

                                • 166 Termostatyczny zawór mieszający

                                • Części zamienne Części zapasowe do grup pompowych serii 165, 166 i 167

                                • 166 Grupa pompowa z termostatycznym zaworem mieszającym dla instalacji grzewczych. 125 mm

                                • Grupy pompowe z zaworami mieszającymi z siłownikami

                                 • 167 Grupa pompowa z zaworem mieszającym z siłownikiem

                                 • 167 Grupa pompowa z zaworem mieszającym z siłownikiem

                                 • 166 Grupa pompowa z termostatycznym zaworem mieszającym dla instalacji grzewczych. com/poland/pl/catalogue/grupa-pompowa-z-zaworem-mieszajacym-z-silownikiem-dla-instalacji-centralnego-ogrzewania">

                                  167 Grupa pompowa z zaworem mieszającym z siłownikiem dla instalacji centralnego ogrzewania. com/poland/pl/catalogue/trojdrozny-zawor-mieszajacy-gwintowany-f0001334">

                                  F0001334 Trójdrożny zawór mieszający, gwintowany

                                 • Części zapasowe i akcesoria do urządzeń serii 165, 166 i 167

                                  • 165 Uchwyt montażowy ze stali nierdzewnej

                                  • 519 Zawór obejściowy różnicowy do urządzeń serii 165, 166 i 167

                                  • 165 Para zakończeń nieosiowych

                                  • 165 Czujnik termostatu bezpieczeństwa do urządzeń serii 165, 166 i 167

                                  • 165 Gniazdo montażu czujnika do urządzeń serii 165, 166 i 167

                                  • 165 Przyłącze z gwintem wewnętrznym z nakrętką oraz uszczelką do serii 165, 166 i 167

                                  • 165 Element obejściowy dla grup pompowych serii 165, 166 i 167

                                  • Akcesoria PARA 25/7 część zamienna do serii 165, 166 et 167

                                  • F0001252 UPM3S Auto 25-60 część zamienna

                                  • F0001584 Pompa PARA 25/9

                                  • F0001592 Zamienne kieszenie na sondy dla grup z serii 167

                                  • F19486 UPML 25-105 część zamienna

                                  • Regulatory temperatury

                                   • 1520 Cyfrowy regulator temperatury z czujnikiem przylgowym i czujnikiem zewnętrznym

                                   • 1520 Cyfrowy regulator temperatury do ogrzewania i chłodzenia

                                   • 161 Cyfrowy regulator do ogrzewania i chłodzenia

                                   • 161 Czujnik ciśnienia

                                   • 161 Czujnik punktu rosy

                                   • 161 Czujnik temperatury zewnętrznej

                                   • 161 Regulator zdalny

                                   • Filtry

                                    • 577 Filtr skośny. com/poland/pl/catalogue/filtr-skosny-do-instalacji-grzewczych-579051">

                                     579 Filtr skośny do instalacji grzewczych

                                    • Zawór antyzamarzaniowy

                                     • 108 Zawór antyzamarzaniowy

                                     • F89046 Wkład wymienny do zaworu antyzamarzaniowego

                                     • Zawór antyzamarzaniowy z czujnikiem powietrza

                                      • 108 Zawór antyzamarzaniowy z czujnikiem powietrza

                                      • Trójdrożne, kulowe zawory rozdzielające z siłownikiem

                                       • 638 Siłownik zapasowy dla dwudrożnych zaworów strefowych

                                       • 638 Trójdrożny zawór kulowy z siłownikiem. Z izolacją dla instalacji grzewczych i chłodniczych

                                       • 6440 Siłownik 3-punktowy do kulowych zaworów strefowych

                                       • 6445 Trójdrożny zawór kulowy z siłownikiem. Z mikroprzełącznikiem pomocniczym. com/poland/pl/catalogue/zestaw-izolacji-dla-trojdroznych-zaworow-z-serii-638-cbn638173">

                                        CBN638 Zestaw izolacji dla trójdrożnych zaworów z serii 638

                                       • Filtr z wkładem magnetycznym z funkcją półautomatycznego czyszczenia Caleffi XF

                                        • 577 CALEFFI XF - Filtr z wkładem magnetycznym z funkcją półautomatycznego czyszczenia

                                        • 577 CALEFFI XF - Filtr z wkładem magnetycznym z funkcją półautomatycznego czyszczenia. Z obejściem

                                        • CBN577500 Izolacja dla filtra z wkładem magnetycznym CALEFFI XF

                                        • CBN577800 Izolacja dla filtra z wkładem magnetycznym CALEFFI XF

                                        • Separator powietrza DISCAL®

                                         • 551 DISCAL® - Separator powietrza. Przyłącza z gwintem wewnętrznym oraz Ø 22 i Ø 28 mm ze złączkami zaciskowymi

                                         • Urządzenie wielofunkcyjne z separatorem zanieczyszczeń i filtrem

                                          • 5453 DIRTMAGPLUS® - Urządzenie wielofunkcyjne z separatorem zanieczyszczeń i filtrem

                                          • Separator powietrza-zanieczyszczeń DISCALDIRTMAG

                                           • 5464 DISCALDIRTMAG - Separator powietrza-zanieczyszczeń. Korpus z technopolimeru

                                           • Zawory upustowo-różnicowe

                                            • Zawór równoważący z przepływomierzem

                                             • 132 Zawór równoważący z przepływomierzem

                                             • Grupa bezpieczeństwa z materiału kompozytowego do instalacji grzewczych

                                              • 305 Grupa bezpieczeństwa z materiału kompozytowego do instalacji grzewczych

                                              • 305 Grupa bezpieczeństwa z technopolimeru do instalacji grzewczych

                                              • 305 Grupa bezpieczeństwa z technopolimeru do instalacji grzewczych

                                              • Automatyczne zestawy do napełniania instalacji

                                               • 580 Automatyczny zestaw do napełniania instalacji zgodny z EN 1717 z zaworem antyskażeniowym typu BA

                                              • Automatyczne zawory odpowietrzające, separatory powietrza i zanieczyszczeń, urządzenia do uzdatniania wody

                                              • Zawory i akcesoria do grzejników

                                              • Zawory strefowe, zawory mieszające, rozdzielacze, skrzynki i akcesoria

                                              • Rozdzielacze i termostatyczne zespoły regulacji

                                              • Elementy do wody użytkowej

                                              • Izolatory przepływów zwrotnych

                                              • Automatyczne regulatory natężenia przepływu i zawory równoważące

                                              • Złączki

                                              • Instalacje gazowe

                                              • Termostaty czasowe

                                              • Instalacje grzewcze

                                              • Elementy dla odnawialnych źródeł energii: solarnej, geotermalnej i z biomasy

                                              • Sprawdź w katalogu/Pobierz katalog w pdf download

  Schematy Caleffi Z One Zsr10 Series

  Bezpośredni link do pobrania Schematy Caleffi Z One Zsr10 Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Schematy Caleffi Z One Zsr10 Series